5-3-2 by markos92

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ψαχνωντας στο ιντερνετ για τακτικες,καθως δεν ειχα μεινει ικανοποιημενος απο καμια(δεν ταιριαζαν στο υλικο της ομαδας μου)βρηκα αυτη εδω...Χρησιμοποιωντας την εχω μεινει παρα πολυ ικανοποιημενος,καθως την εχω εδω και δυο σεζον και μου εχει χαρισει ενα Ουεφα,ενα Σουπερ Καπ και ενα πρωταθλημα Αγγλιας...Επισης σε αυτες τις δυο σεζον εχω κανει,συνολικα σε καμια 100+ παιχνιδια καμια δεκαρια ηττες και αυτες,σε αδιαφορα ματς στο τελος της σεζον...
Σχηματισμος:
Image
Team instructions:
Image

Οριστε και ενα λινκ για να την κατεβασει οποιος θελησει να την χρησιμοποιησει:
http://rapidshare.com/files/232996722/5 ... 2.tac.html

Υ.Γ 1:Επειδη ειναι η πρωτη φορα που ανεβαζω κατι σε rapidshare,αν κατι παει στραβα,ας την ανεβασει καποιος που ξερει καλυτερα απο εμενα
Υ.Γ 2:Περιμενω αποτελεσματα,γνωμες και προτασεις για τυχον βελτιωση που μπορει να θελει...

Εδιτ:Αν φτασει παλι το οριο των 10 downloads να το ανεβασει καποιος που ξερει καλυτερα απο εμενα!
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε σι δεν τα τικαρεις ολα, δηλαδη η playmacer η target man
User avatar
Anathema
Amateur
Amateur
Posts: 177
Joined: Thu Sep 30, 2004 3:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Milan, Atletico Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την ξανανεβαζει καποιος? Ταιριαζει πολυ με το υλικο που εχω..
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”