vukcevic man city problem

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
matrixxakos
Trialist
Trialist
Posts: 60
Joined: Mon Jul 07, 2008 11:02 pm
Football Manager της ομάδας: LiverpooL
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχω ενα προβλημα. εχω τον vukcevic σαν 10αρι στην Man city και δεν παιζει καθολου καλα η βαθμολογια του ειναι παντα στο 5,5. η ομαδα παιζει καλα εχει μονο νικες. δεν αποδιδει ο σιγκεκριμενος παιχτης. θελω αυτος να ειναι ο παιχτης κλιδι της ομαδας να βγαζει ασιστ να σουταρει και να μπενει στην περιοχη. τι πρεπει να κανω για να αποδιδει καλυτερα.
δινει παρα πολες λαθος πασεσ που καταλιγουν aout δεν σουταρει ποτε ενω εχω τσεκαρει το λονγ σουτ στο τερμα και γενικα με εχει απογοιτευσει πολυ και εδοσα 35μ για να το παρω. τι προτινετε?
Image
User avatar
Adriano_10
Backup
Backup
Posts: 809
Joined: Fri Sep 21, 2007 10:24 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος, Tottehnam
Location: Noord-Holland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

βασικα ο παικτης δεν την παλευει!!!
τα μενταλ του δεν κανουν για την ομαδα που εχεις!
θελει μια μπαλα μονος του και στην αγγλια αυτο δεν γινεται!!
μαθετον να μην κανει την κινηση dweel on ball...γιατι ετσι κραταει πολυ την μπαλα στα ποδια του...
μπορεις να τον βαλεις και advanced playmaker μηπως και αποδοσει!
led_zeppelin
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2255
Joined: Tue May 29, 2007 1:18 am
Location: ΜΠΑΟΥΓΚ city
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω διαφωνω, ειναι παρα πολυ καλος (και) στο φετινο μανατζερ. Οντως αν τον βαλεις advanced playmaker θ'αποδωσει καλυτερα. :wink:
There are some who call me...Tim?
slowhand
Trialist
Trialist
Posts: 41
Joined: Sat Oct 10, 2009 12:38 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο σύστημα που έχεις δοκίμασέ τον Advanced Playmaker με Cross From : Mixed, Creative Freedom : Αρκετή , ρόλο όχι πολύ Attacking και με Wide Play : Move into channels θα πατήσει περιοχή περισσότερο. Αν πειραματιστείς και εκμεταλλευτείς τις κινήσεις του Vucinic μες στην περιοχή, θα είναι πολύ δημιουργικός. Επίσης έχει εξαιρετικά στημένα (assists από κόρνερ, απευθείας φαουλ κτλ). Σημαντικό είναι να του μάθεις το Killer Balls (σε εμένα το δέχτηκε αμέσως). Γενικά τη θέση την παίζει πολύ καλά και τουλάχιστον σε εμένα δεν προέκυψε πρόβλημα με το Dwell on Ball.
giannaras4
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Sat Mar 22, 2008 1:13 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ,LAZIO,NEWCASTLE,ATHLETIC
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι να πω ρε παιδια.και εγω τον ειχα τον παιχτη,πολυ καλα ποσοστα.Αλλα δεν την παλευει ειναι δυνατον με long shots 19 να μην μπορει να βαλει ΟΥΤΕ ΕΝΑ σουτ στο πλεκτο?Τι να πω.εχω δοκιμασει τα παντα αλλα ειναι πολυ -gay δεν παλευεται
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ
Voudeniotis
Amateur
Amateur
Posts: 145
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:32 pm
Football Manager της ομάδας: Fiorentina
Αγαπημένη Ομάδα: Fiorentina,Panatha
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χαχαχαχαχα...
Λοιπον,
Θα μιλισω και γω που τον εχω αγορασει σε οποιαδηποτε ομαδα επαιξα(Pao, newcastle, fiorentina, dortmunt...).
O Παικτης αυτος ειναι μαλλον το καλυτερο 10ρι του παιχνιδιου(και ανεβαινει πολυ περισσοτερο απο το screenshot ποθ εχει ανεβει.
με τιν τακτικη τη δικη σου(σχεδον ιδιο formation χρεισιμοποιουσα), το παιδι πρεπει να παιζει AMC, attacking midfielder ρολο, τερμα creativity,
και long shots, trouth balls, run with ball, cross ball τερμα και αυτα.
instructions move into chanels, cross from mixed, και βασικος εκτελεστης σε ολα τα στημενα.
σε χρονιες που πηρα τσου λου, ο τυπας(σαφως υπερεκτιμημενος σε σχεση με την πραγματικοτητα) ειχε minimum 15 γκολ και καμια 30ρια ασσιστ.
2-3 χρονιες μου βγηκε και πρωτος σκορερ οταν επαιζα με target man μπροστα...
να πω την αληθεια σε 2-3 ματς τη χρονια δε βλεποτανε (rating 5, kati) αλλα πολυ σπανιες τετοιες περιπτωσεις...
αυτα τα λιγα απο μενα...
μεγαλος Παικτης...
Παναθηναικος-Fiorentina-Newcastle-Barcelona
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”