Το ''Μακεδονικό΄΄ ζήτημα στο FML

Post Reply
vasvas_78
Amateur
Amateur
Posts: 192
Joined: Tue Apr 12, 2005 8:36 am
Location: Ξάνθη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σας...

Έπεζα FML από την αρχή του παιχνιδιού, μου άρεσε στην αρχή αλλά τωρα τελευταία το είχαν κάνει αηδία και αποφάσισα να το παρατήσω...

Κράτησα μόνο τον λογαριασμό μου στον MILLER, μονο και μόνο για να βλέπω τις εξελίξεις και μήπως επανέλθω στο μέλλον....

Αυτά μια μικρή εισαγωγή, για αυτά που θελω να σας εξιστορήσω παρακάτω:

Έκανα παρατήρηση σε κάποιον Mikovski που έχει ονομάσει μια ομάδα Great Macedonia στον Miller, να μην χρησιμοποιεί αυτόν τον όρο....Δεν έδειξε να καταλαβαίνει τι του είπα και μου απάντησε κάτι άσχετα σχετικά με την ΄΄χρεωμένη΄΄ στο ΔΝΤ χώρα μας, για το πόσο ζημιά κανουμε στην Ευρώπη και κάτι απαράδεκτα....Ε λοιπόν δεν συγκρατήθηκα!!!! Του τα χωσα κανονικά και τα πήρα με τους διαχειριστές, που τόλμησαν να μου στείλουν και WARNING!!!!

Δεν ξέρω τι ακριβώς πάνε να κάνουν με το να ανέχονται τέτοια σκουλήκια αλλά να ξέρεουν πως κάποια στιγμή θα χάσουν και τους λίγους πελάτες που τους απέμειναν....Εμένα σίγουα με έχασαν ολοκληρωτικά!!!

Αυτά, ενας πρωην πορωμένος manager:)
Football Manager Live....still missing you!!!!!!
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το πρόβλημα δεν μας είπες ποιο είναι όμως ..

Υπάρχουν κανόνες για το πως ονομάζει κάποιος την ομάδα του?

Δηλ. αμα κάποιος την πει diant FC θα πρέπει να του την πώ ή να με πληρώνει δικαιώματα ξέρω γω?
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
vasvas_78
Amateur
Amateur
Posts: 192
Joined: Tue Apr 12, 2005 8:36 am
Location: Ξάνθη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το θέμα είναι οτι αυτός που έφτιαξε αυτήν την ομάδα είναι ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ και έφτιαξε αυτήν την ομάδα για τους ευνόητους λόγους, όπως να ΄΄προπαγανδιζει΄΄ σχετικά με το όνομα της χώρας του...
Football Manager Live....still missing you!!!!!!
User avatar
butters
Coach
Coach
Posts: 2733
Joined: Tue Nov 27, 2007 11:41 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Αμπελόκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε αφού είναι ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ, να τον σκοτώσουμε. Ψηλά τις σημαίες.
Δεν μπορω να καταλαβω..(Νοτης Σφακιανακης)...γιατι μου ριχνουν κοκκινη καρτα αφου εχω ενα μονο εν ενεργεια λογαριασμο και δεν εχω προκαλεσει κανεναν.Ισα ισα που οι τοποθετησεις μου πιστευω πως ειναι βασισμενες στην λογικη και την πραγματικοτητα,ολοκληρωμενες,με επιχειρηματα και κυριως σε γενικες γραμμες αναλυτικες και ενδιαφερουσες.

Απλα θα πω το εξης.

Τεσσερις πηγε...μου ειπαν παλι φυγε....φυγε απο το μαγαζι(σαιτ)...(Μαζωνακης) γιατι ηπια παλι κι εκανα κεφαλι....αλλα δεν εγινα κακο παιδι..
Post Reply

Return to “Προτάσεις / Απορίες”