THIAGO NEVES(free ιανουριο 2012)

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Μέσους AMC!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
One Two
Trialist
Trialist
Posts: 98
Joined: Fri Nov 19, 2010 3:09 pm
Football Manager της ομάδας: PANATHINAIKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τhiago Neves
·Θέση :Attacking midfielder centre/M(RLC) M(RL)
Ηλικία :26
Ομάδα :Flamengo
Εθνικότητα :Brazil
Αξία αγοράς:Free!! -doublekiss
PA:152
CA:160

Παιχτουρα ολκης,τον εκλεισα στον Παναθηναικο τον Γεναρη.Πολυ υψηλο συμβολαιο μου κοστισε βεβαια(2,5 million αρχικα και 3,5 μετα τα πρωτα 5 ματς συν πολλα μπονους) αλλα τα αξιζει μεχρι τελευταιας δεκαρας...Παιζει ολες τις θεσεις απο τη μεση κ μπροστα εκτοσ απο κεντρικος επιθετικος...οποιος τον παρει ας πει αποψεις για τον παιχτη
User avatar
Nio 10
Manager
Manager
Posts: 4243
Joined: Sat Dec 12, 2009 9:18 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο.Κ.
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.-Man Utd-Barcelona
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Και εγώ τον έχω ήδη 1 χρόνο στον ΠΑΟΚ είμαι στην 3 σεζόν,έμεινε για αρκετό καιρό ελευθερος κ δέχτηκε να έρθει 925κ/χρόνο,
αλλά είναι εξαιρετικός παίκτης χαλάλι..
User avatar
S Vassilis
Amateur
Amateur
Posts: 199
Joined: Tue May 09, 2006 8:11 pm
Location: Κατερίνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλός παίκτης τουλάχιστον στα προιγούμενα FM ....παλιός και γνωστός. Προς ενημέρωση λοιπόν τα φανερά του στατιστικά τα βλέπουμε όλοι και είναι άψογα στα κρυφά τώρα παίζει το εξής ... injury 11, imp matches 9, adaptability 2 :oops:!!!!!, profesional 6 :oops: , ambition 18 :-D , consistency 12, pressure 8, controversy 13 :oops:. Για όποιον τον αγοράσει λοιπόν να ξέρει ότι θέλει μεγάλη προσοχή στην διαχείρισή του και να ελπίζει να πιάσει. Αν πιάσει θα σπέρνει...αν δεν πιάσει θα σέρνει. :D
nospa2010
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Wed Nov 09, 2011 6:44 am
Football Manager της ομάδας: OCFP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2η χρονια στον ολυμπιακο και βγαζει ματια!!! τον εχω MC Playmaker Att. πεταει κατι καλλα σουτ, εκτελεστης με ολη την σημασια της λεξης 9 goal την πρωτη χρονια τα 7 απο φαουλ και 18 assist
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

S Vassilis wrote:Πολύ καλός παίκτης τουλάχιστον στα προιγούμενα FM ....παλιός και γνωστός. Προς ενημέρωση λοιπόν τα φανερά του στατιστικά τα βλέπουμε όλοι και είναι άψογα στα κρυφά τώρα παίζει το εξής ... injury 11, imp matches 9, adaptability 2 :oops:!!!!!, profesional 6 :oops: , ambition 18 :-D , consistency 12, pressure 8, controversy 13 :oops:. Για όποιον τον αγοράσει λοιπόν να ξέρει ότι θέλει μεγάλη προσοχή στην διαχείρισή του και να ελπίζει να πιάσει. Αν πιάσει θα σπέρνει...αν δεν πιάσει θα σέρνει. :D

Αυτα τα κρυφα χαρακτηριστικα που θα βλεπουμε?
nospa2010
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Wed Nov 09, 2011 6:44 am
Football Manager της ομάδας: OCFP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μεγαλο Αρ....ι ο Neves Τελικα μου εφυγε ξαφνικα τον Φεβρουαριο στην Flamengo για 4μ χωρις να μπορω να κανω κατι εγω.... μηπος ειχα κανει καμια παπατζα στο συμβολαιο του;
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε αμα εκανς λαλακια κ του βαλες ρητρα....Θα φυγει χωρις να σου πει γεια...
Post Reply

Return to “AMC”