Το Edit Bugdets ειναι ανενεργο ενω.. λεφτα υπαρχουν!

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Locked
AndreasI
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Dec 16, 2008 5:34 am
Football Manager της ομάδας: PAOK FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταρχην γεια χαρα, νομιζω οτι ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ ενω το παρακολουθω χρονια.
Εχω ενα προβληματακι, ειχα κανει αυξηση του wage budget (στο τερμα) απο το boardroom και αυτη τη στιγμη εχω περιθωριο τα 91,9 μυρια ενω ξοδευω 75,8 και μου μενει transfer budget 6,45.
Εκανα μια μεταγραφη που κοστισε 7 μυρια στην ομαδα, 3,5 τον χρονο στον παικτη κ αλλα 4 εφυγαν σε μανατζαρεους κτλ. Μετα το κλεισιμο του ντηλ δεν αλλαξα το budget καθως θεωρησα οτι θα μου πει να το κανω adjust οταν και εαν συμφωνουσε ο παικτης αλλα οταν ηρθε αυτη η στιγμη ειχα απλα την επιλογη να ακυρωσω το deal ή να καθυστερησω τη μεταγραφη και οταν πηγα να κανο adjust το budget με το χερι τα κουμπια ειναι απενεργοποιημενα (ενω βλεπω τα νουμερα που σας προανεφερα).
Κανω κατι λαθος; υπαρχει κατι που δε καταλαβα καλα;
Ευχαριστω.
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν έκανες την αλλαγή πριν προτείνεις συμβόλαιο στον παίκτη δεν θα σε άφηνε να του δώσεις 3,5 εκατομύρια το χρόνο, καθώς το μέγιστο ποσό που σου επιτρέπει η διοίκηση να προσφέρεις έχει να κάνει με το υπόλοιπο wage budget που έχεις διαθέσιμο. Δίνοντας λοιπόν 3,5 εκατομύρια στον παίκτη αυτόματα δεν σου επιτρέπει η διοίκηση να μειώσεις το wage budget.

Ελπίζω να με κατάλαβες.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
AndreasI
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Dec 16, 2008 5:34 am
Football Manager της ομάδας: PAOK FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι, σε καταλαβα απολυτα, το λαθος ηταν καθαρα δικο μου γιατι εκανα ακριβως αυτο που ειπες. Θα πρεπει να ακυρωσω τη μεταγραφη και να ελπιζω σε καλυτερο συμβολαιο στην επομενη προσπαθεια αν καταλαβα καλα.
Ευχαριστω πολυ :)
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακριβώς. Πριν πας να διαπραγματευτείς το συμβόλαιο του παίκτη, φρόντισε να έχεις ρυθμισμένο το transfer budget ώστε να μπορεί να γίνει η μεταγραφή και κάνε τις διαπραγματεύσεις έχοντας ως όριο αυτό που θα σου επιτρέπει η διοίκηση με το αντίστοιχο wage budget. Αν συμφωνήσετε με αυτά τα δεδομένα δεν θα έχεις πρόβλημα.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Locked

Return to “Bugs”