Τακτική για Ολυμπιακό

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
Thanassismanager
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sun Jul 14, 2013 2:09 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/thana
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδιά είμαι είμαι νεος εδώ και γι αυτό θα σας παρακαλουσα να με βοηθησετε λιγο..μολις τωρα θα ξεκινησω καριερα με τον οσφπ χωρις να εχω κανενα update αλλα κανονικα το παιχνιδι στην αρχικη του μορφη και αυτό που θα ηθελα είναι να μου δωσετε 2 τακτικες που θεωρειτε καταλληλες …μια για πρωταθηλα και μια για την ευρωπη…ευχαριστω πολύ! (:
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14770
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω στο save που ειχα με τον Ολυμπιακο επαιζα με 4-2-3-1 στην Ελλαδα και 4-5-1 στην Ευρωπη...
Ειχα τον Μανιατη bwm defend και διπλα του Μασαδο dlp και τον Amc σαν Transequista και 2 inside forward,βεβαια αυτα τα βλεπεις παιζοντας
Στο 4-5-1 επαιζα με ενα παιχτη anchor man και στο κεντρο ενα bwm και adv playmaker
Παντως σιγουρα θα χρειαστεις 1-2 μεταγραφες
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Thanassismanager
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sun Jul 14, 2013 2:09 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/thana
Has thanked: 0
Been thanked: 0

themistoklis7 wrote:Εγω στο save που ειχα με τον Ολυμπιακο επαιζα με 4-2-3-1 στην Ελλαδα και 4-5-1 στην Ευρωπη...
Ειχα τον Μανιατη bwm defend και διπλα του Μασαδο dlp και τον Amc σαν Transequista και 2 inside forward,βεβαια αυτα τα βλεπεις παιζοντας
Στο 4-5-1 επαιζα με ενα παιχτη anchor man και στο κεντρο ενα bwm και adv playmaker
Παντως σιγουρα θα χρειαστεις 1-2 μεταγραφες
Μαλιστα...ευχαριστω...δηλαδη σε ποια θεση παικτες και ποιους...?εχω ηδη κλεισει τον Darko Lazovic
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14770
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδη εχω να ασχοληθω καιρο με τον Ολυμπιακο δεν ειμαι απολυτα σιγουρος...Θα μπορουσες ομως να πουλησεις Τζιμπουρ,Φουστερ,Ιμπαγασα ισως και Αμπντουν για να βαλεις λεφτα στο ταμειο και μετα να ψαξεις να ενισχυθεις στο Dm,Amc,Aml/Amr και ενα βοηθητικο επιθετικο...Νομιζω οτι εκανες πολυ καλη επιλογη με τον Lazovic
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”