Re: Ξυπνιος,μεσα στα ονειρα καποιων αλλων

Post Reply
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-Α)Και δηλαδη μικρε,εσυ πως το εχεις στο μυαλο σου?

-Δ)Κυριε προεδρε,να χτιστουμε απο την αρχη πρεπει.Και επειδη οι αλλοι εχουν απλωσει παντου τα διχτυα τους,πρεπει να παραγουμε εμεις μονοι μας,και να τους προλαβαινουμε.Δεν θελει να ανοιχτουμε οικονομικα.Σωστη δουλεια θελει.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by lawan on Mon Apr 14, 2014 1:17 am, edited 1 time in total.
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lawan wrote:-Α)Και δηλαδη μικρε,εσυ πως το εχεις στο μυαλο σου?

-Δ)Κυριε προεδρε,να χτιστουμε απο την αρχη πρεπει.Και επειδη οι αλλοι εχουν απλωσει παντου τα διχτυα τους,πρεπει να παραγουμε εμεις μονοι μας,και να τους προλαβαινουμε.Δεν θελει να ανοιχτουμε οικονομικα.Σωστη δουλεια θελει.
συγνωμη για το double post.Ορθογραφικη διορθωση πηγα να κανω,αλλα τα εκανα μανταρα..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
georgekolokotronis
Coach
Coach
Posts: 2652
Joined: Mon May 25, 2009 2:01 pm
Football Manager της ομάδας: paok,liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: περιμενοντας τον......
Location: SALONICA
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Καλη αρχή. Για να δούμε τι μας ετοιμαζεις!!


Sent from my wardrobe
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ImageΕν ταχει λοιπον η ομαδα που ανελαβα ειναι η ΑΕΚ.(προς το παρον εχω θεμα με το πως θα σας ανεβασω φωτο ,να ειναι πιο ευχαριστη στην οψη η ιστορια.Αν μου στειλεις καποιος με pm οδηγιες για το πως θα ανεβαζω τις φωτο και τα screen,θα το εκτιμουσα).
Νεος πτυχιουχος καθηγητης φυσικης αγωγης εγω,με πολυχρονη φιλια με τους Λυμπε-Ζηκο και σχετικα δικτυωμενος στους Ενωσητικους κυκλους (οντας καλτ μορφη στην Κιτρινη Γκαζοζα και στου Μπακαλ,ΑΕΚτζιδικα στεκια).
Μετα την αποχωριση του Τραιανου,ο Τιγρης ειχε αναθεσει σε Ακη,Λυμπε και Βατραχο,να του προτεινουν τον νεο προπονητη.Οι 2 φιλοι μου λοιπον,εχοντας καλη γνωμη για εμενα(αφου ειχαμε περασει απειρα βραδυα,με μπυρες και ποδοσφαιρικες αναλυσεις) ,αποφασισαν να με προτεινουν στον Τιγρη εως μια καλη λυση,για μια ομαδα που θελει μια οσο πιο συντομη και ανωδυνη σεζον.
Ο Τιγρης λοιπον που μαλλον λιγο τον εψησαν τα λογια των παιδιων για τις θεωρητικες μου ικανοτητες και γνωσεις πανω στο ποδοσφαιρο,λιγο οτι του πλασαραν οτι ειμαι αρρωστος ΑΕΚτζης με Μικρασιατικη καταγωγη συν οτι προφανως ηθελε να ξεμπερδευει με το θεμα προπονητη ωστε να τρεξει τα υπολοιπα θεματα της ΑΕΚ της νεας ημερας,ζητησε να παω στα γραφεια του στην AEGEAN ,ωστε να <με κοψει στην φατσα> οπως μου ειπε ο Λυμπε.Απογευματακι λοιπον,ραντεβου με τον Λυμπε εξω απο τα γραφεια.Εγω καταιδρομενος απο αγχος κυριως αλλα και απο την ζεστη,καταφθανω...Να μην μπαινω σε λεπτομερειες,μπαινουμε στο γραφειο του Τιγρη ο οποιος ειναι απεριγραπτα ψαρωτικος.Σπαρταραω απο το αγχος,αλλα προσπαθω να το κρυψω..Τον παγο τον σπαει ο Νικος που του μιλαει για καποια θεματα της ομαδας,και μετα απο 10 λεπτα που ακουω τα θελω του Μελ ως προς τον Λυμπε,ο προεδρος με ρωταει ορθα κοφτα.<Τι βλεπεις μικρε για την ΑΕΚ?>....Μαιστα....τι ψαρωτικη ερωτηση ειναι αυτη τωρα...πππφφφ.Ευτυχως δεν σκαλωνω,τον κοιταω στα ματια για να κρυψω το αγχος και τον φοβο μου,και ξεκιναω:
-Η ΑΕΚ θελει χτισιμο απο την αρχη σε υγιεις αγωνιστικες βασεις και να ειναι οσο γινεται αυτονομη οικονομικα.
Μελ-Και πως θα γινει αυτο μικρε?πως το εχεις στο μυαλο σου΄?
Να μην κουραζω λοιπον ανελυσα για κανα 20λεπτο ενα δικο μου σκεπτηκο σχετικα με το πως πρεπει να δουλεψει η ομαδα,ωστε να επανελθει εκει που ειναι η θεση της.Με σεβαστηκε και δεν διεκοπτε ενω προφανως με σκαναρε απο πανω εως κατω,για να κοψει την φαση μου...Και μετα απο μια συζητηση σχετικα με τα οικογενιακα μου,την καταγωγη μου (μεχρι και πολιτικα πηγε να με αλιευσει...) με διακοπτει αποτομα:
Μελ -Μικρε,ακου.Θα σου δωσω την ευκαιρια.Ο Λυμπε και ο Ακης εχουν μιλησει φοβερα για σενα.Και τους εχω εμπιστοσυνη.Θα παρεις την ομαδα φετος.Η ομαδα ειναι ετοιμη,υπερλουξ για την κατηγορια.Τραινο θα ανεβει.Εσυ θα δουλεψεις με σκοπο να παιξει μπαλα,να ξεχαστει ο ΑΕΚτζης οσο γινεται απο τα περσινα.Θελω να δω και τα πιτσιρικα να παιζουν και να ανεβαινουν.Θα τα δουλεψεις καλα,και θα τα βαλεις σιγα σιγα να παιξουν.Αν δω οτι δεν τα καταφερνεις,επι τοπου τελειωσες.Αν μαθω οτι κατι δεν παει καλα,η οτι υπαρχει απο καποιον μεσα στην ομαδα παραπονο τελειωσες.Αν τα πας καλα,θα εχεις και του χρονου θεση εδω.Οχι σαν προπονητης.Θα δουμε πως.Απο σενα θελω καλη δουλεια,καλη μπαλα,καλη διαγωγη και σεβασμο στα παλιοτερα παιδια,και πιτσιρικαδες να εξελισονται.Στο ξαναλεω δουλευεις την ομαδα οπως ειναι.Με καταλαβαινεις?
-Ναι ναι φυσικα
Μελ-Στα της επομενης χρονιας δεν ασχολεισε.Εκει αλλοι κανουν κουμαντο.Δικη σου αποστολη ειναι το φετος.ΟΚ?Σε ανακοινωνω το πρωι.Μεχρι τοτε εσυ κουβεντα σε κανεναν.Αν τυχον πει η γραψει κανεις,και τι και ποιος ειναι αυτος τωρα στην ΑΕΚ,και τετοια εσυ ζαμαν φου.Με εμενα μιλας,εχεις εμενα απο πισω,αλλα και σε μενα δινεις λογαριασμο.Συνεννοηθηκαμε μικρε??
-Σας ευχαριστω για ολα κυριε προεδρε....
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
Post Reply

Return to “Ελλάδα”