TFF Volcano by TotalFootballFan9 [4-3-2-1]

Συζητήστε για τις τακτικές και τις προπονήσεις της ομάδας σας
mikemitsi
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1362
Joined: Mon Feb 12, 2007 6:24 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,New Jersey Nets
Location: Έβρος-Σύνορα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sbirlos wrote:με το αρχικο ροστερ.νομιζω στους περισσοτερους ρολους μπορουν να ανταποκριθουν.Η αμυνα και το τερμα μου φανηκαν ανεπαρκεις...επαιζα και τις δυο πλευρες αναλογα που ''εμπαζε'' ο αντιπαλος.
Δοκίμασε την Sunfire v3. Με διαφορά η καλύτερη. Θα σε περισσεύει βέβαια ο Firmino :D . Ακολούθησε και αυτά που λέει ο δημιουργός της στο 1ο ποστ.
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα το κανω στη δευτερη χρονια,δεν τον πολυγουσταρω τον Firminio ουτως ή αλλως.(αν κ μπορει να παιξει ML με δεξι ποδι οχι;)
Jordi το οφσαιντ το ειχα τικαρισμενο κ καποια γελοια γκολ μαλλον οφειλονται σε αυτο και στην πολυ ψηλα αμυντικη γραμμη και στον Sakho με concetration 9,ανεκδοτο!!

Tapatalked
mikemitsi
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1362
Joined: Mon Feb 12, 2007 6:24 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,New Jersey Nets
Location: Έβρος-Σύνορα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με την κατάλληλη προπόνηση μπορεί, αλλά παίκτη με τέτοιο συμβόλαιο και status "αναντικατάστατος" δεν τον έχεις αλλαγή του Coutinho.
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπον ολοκληρωσα τη χρονια κ εχουμε κ λεμε:
4ος στο πρωταθλημα εντος στοχου,εξω απο λιγκ καπ νωρις,τελικο FA cup εχασα αδικα απο την Σιτυ με τριπλασιες τελικες,και ημιτελικο στο Europa cup με ξεφτιλησε ο Αγιαξ!!!
Μετρια χρονια δεν ειδα τρομερη μπαλα με την τακτικη,ισως να φταιει κ το υπερτιμημενο ροστερ της Λιβερπουλ..γυρναμε σε synfire3 για την επομενη χρονιά ή να ξαναδοκιμασω με νεες μεταγραφες;
Jordi στο 16.2 την επαιξες σωστα;

Tapatalked
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο 16.2 την χρησιμοποίησα ναι, εγώ είδα πολύ ωραίο ποδόσφαιρο ανα διαστήματα. Παρατήρησα βέβαια 2-3 πράγματα.

• Στα μικρά ματς καλό είναι να αλλαζεις νοοτροπία, να γίνεσαι πιο επιθετικός γιατί αλλιώς μένεις εύκολα στο Χ

• Στα δύσκολα ματς ή με ομάδες που έχουν γρήγορα εξτρέμ καλό είναι να παίζεις πιο σφιχτά γιατί αλλιως σε σκίζουν πίσω.

• Πρεπει το ρόστερ που έχεις να ταιριάζει στους ρόλους και ειδικά οι δυο στο κέντρο να είναι πολυσύνθετοι.
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
No Limit
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sbirlos wrote:Λοιπον ολοκληρωσα τη χρονια κ εχουμε κ λεμε:
4ος στο πρωταθλημα εντος στοχου,εξω απο λιγκ καπ νωρις,τελικο FA cup εχασα αδικα απο την Σιτυ με τριπλασιες τελικες,και ημιτελικο στο Europa cup με ξεφτιλησε ο Αγιαξ!!!
Μετρια χρονια δεν ειδα τρομερη μπαλα με την τακτικη,ισως να φταιει κ το υπερτιμημενο ροστερ της Λιβερπουλ..γυρναμε σε synfire3 για την επομενη χρονιά ή να ξαναδοκιμασω με νεες μεταγραφες;
Jordi στο 16.2 την επαιξες σωστα;

Tapatalked

Μπορω να πω μια απο τα ιδια και για εμενα μεχρι που δοκιμασα και την synfire3 και πραγματικα ειδα ομορφη μπαλα
ειχα νικες εκτος εδρας με μπαρτσα 2-0,με αρσεναλ 6-0,με μονακο 4-0 και μια πολυ δυσκολη ηττα στο 90+ 2-1 απο την μαντσεστερ γιουν.
ανεφερα καποια αποτελεσματα απο τους 15 μεχρι στιγμης αγωνες που παιζω με την synfire3
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με Λίβερπουλ και εσύ;
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
No Limit
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τοτεναμ
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

No Limit συνεχισα κ εγω με sunfire 2η σεζον και ειμαι πρωτος αρχες δεκεμβρη αλλα δεν εχω κανει τοσο μεγαλες νικες!
Σφιχτη στην αμυνα πολυ δυσκολα τρωω γκολ κ κερδιζω 1-0,2-0 συνηθως..πειραζεις τιποτα;

Tapatalked
User avatar
Theo156
Indispensible
Indispensible
Posts: 1950
Joined: Sun Aug 19, 2007 10:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United
facebook προφίλ: thodoris.ball
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έβγαλε μια καινούργια την Conqueror και στο 1ο ματς ως νεοφώτιστος έριξα 2-5 εκτός :P . Και είναι γύρω στο 60% η τακτική.
Image
Image[url=steam://friends/add/76561198098056614]Image[/url]
No Limit
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sbirlos wrote:No Limit συνεχισα κ εγω με sunfire 2η σεζον και ειμαι πρωτος αρχες δεκεμβρη αλλα δεν εχω κανει τοσο μεγαλες νικες!
Σφιχτη στην αμυνα πολυ δυσκολα τρωω γκολ κ κερδιζω 1-0,2-0 συνηθως..πειραζεις τιποτα;

Tapatalked

οχι την εχω αφησει ως εχει,
σημερα θα ξεκινησω νεο save να την τσεκαρω καλυτερα
Post Reply

Return to “Τακτικές/Προπόνηση”