Β' ομάδα ανενεργή

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2017!
Post Reply
Al Bundy
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Fri Jan 06, 2017 11:47 am
Football Manager της ομάδας: Hercules
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γειά σας συνάδελφοι,

Πήρα την Hercules στην 3η κατηγορία Ισπανίας και τώρα βρίσκομαι στο 3ο έτος όπου μόλις ανέβηκα στην 1η κατηγορία.

Το πρόβλημα είναι η Β' ομάδα (Hercules B) παραμένει ανενεργή συμμετέχοντας σε μία ερασιτεχνική λίγκα. Ο πρόεδρας δεν αφήνει να προσλάβω B' team manager (δεν αφήνει να τους ορίσω μισθό στο συμβόλαιο), όσοι παίχτες μεταφέρω δεν παίζουν σε παιχνίδια και το team schedule είναι, προφανώς, κενό. Υπάρχει τρόπος να την ενεργοποιήσω καθώς έχω μεγάλο πρόβλημα στο να διατηρώ όλους τους παίχτες σε φόρμα και κάθε παιχνίδι είναι φωτιά για να βάζω ανέτοιμους...
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δυστυχώς δε νομίζω ότι γίνεται κάτι. Μόνο αν είχες ενεργοποιήσει τις χαμηλές κατηγορίες της Ισπανίας θα γινόταν κάτι. Μπορείς βέβαια να βάζεις φιλικά για τη Β ομάδα. Μη νομίζεις πως θα έχουν και μεγάλη διαφορά σαν ποιότητα από την 5η ή 6η κατηγορία της Ισπανίας.
Al Bundy
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Fri Jan 06, 2017 11:47 am
Football Manager της ομάδας: Hercules
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ για την γρήγορη ανταπόκριση. Σωστά όσα έγραψες. Θα δω μήπως μπορέσω να ενεργοποιήσω τις Λίγκες μέσω το add/remove leagues. Καλή Χρονιά!!
User avatar
Spirosmvr
Amateur
Amateur
Posts: 108
Joined: Sun Nov 01, 2015 6:51 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γειά σας Μάγκες!
έχω Πόρτσμουθ 4η χρονιά με σερί ανόδους στην Πρέμιερ Λίγκ Παρόλα αυτα καμία ομάδα νέω δεν πέρνει συμμετοχη σε κάποιο πρωτάθλημα νέων.Γνωρίζει κανείς το γιατί?
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”