Διοργανωσεις Νοτιας Αμερικης

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2017!
Post Reply
User avatar
Hyborian
Amateur
Amateur
Posts: 130
Joined: Fri Dec 19, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μολισ διαπιστωσα οτι υπαρχει ενα πολυ δυσαρεστο μπαγκ στο παιχνιδι. Εχω φτασει το 2031 και καποια χρονια τωρα διαπιστωνα οτι δεν μπορουσα να κανω scouting στο Libertadores και το Sudamericana. Βασικα δεν υπηρχε η επιλογη της Νοτιας Αμερικης στις διοργανωσεις. Στην αρχη του παιχνιδιου καμια φορα δεν μου τις εβγαζε επειδη ειχα ηδη σκαουτς εκει. Εσβηνα αυτα τα Assignments και μου ξαναενεργοποιουσε την επιλογη. Εδω και χρονια ομως δεν εχω κανενα τετοιο assignment και δεν υπαρχει καθολου η επιλογη South American competitions. Κοταζω λοιπον απο περιεργεια να δω τι παιζει με αυτα τα κυπελλα και βλεπω οτι το Λιμπερταδορες εχει σταματησει απο το 2021 και το Σουνταμερικανα το 2025. Κανοντας μια ψακτικη στο νετ ειδα οτι το χουν και αλλοι αυτο το προβλημα με διαφορετικες ημερομηνιες. Σε καποιον εγινε το 2040. Θα μπορουσε να ταν καποιο ηβεντ που ενεργοποιει το παιχνιδι. Οπως το μπρεξιτ πχ, αλλα πολυ αμφιβαλω οτι θα εκανε κατι τοσο σημαντικο και επισης θα χες και καποια νε γι αυτο στο ινμποξ. Προφανως ειναι καποιο μπαγκ. Γνωριζετε κατι γι αυτο?
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχεις κατεβάσει κάποιο πακέτο για έξτρα πρωταθλήματα; Πολύ πιθανόν αυτά να έχουν κάνει ζημιά σε κάτι. Χωρίς βέβαια να αποκλείεται να είναι απλά bug του παιχνιδιού.
User avatar
Hyborian
Amateur
Amateur
Posts: 130
Joined: Fri Dec 19, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απο οτι διαπιστωσα ειναι ενα μπαγκ που συναντανε πολλοι και σε διαφορετικες ημερομηνιες. Σε ανυποπτες στιγμες παυουν να τρεχουν οι συλλογικες διοργανωσεις της Νοτιας Αμερικης. Διαβασα οτι το διορθωσαν με ενα προσφατο πατς το οποιο ομως δυστυχως χρειαζεται νεο σεηβ
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”