Ατρόμητος 2006/07

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τις ομάδες της Super League 1!
Locked
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Εδώ μπορείτε να δώσετε πληροφορίες για τον Ατρόμητο.

Παρακαλώ στηριχτείτε στο FM 2006 για την κριτική και ακολουθείστε τις Οδηγίες.
...tyler...
Amateur
Amateur
Posts: 234
Joined: Wed Mar 01, 2006 3:21 pm
Location: Πολίχνη Θεσσαλονίκης - Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γυρίζει σελίδα στην καριέρα του ο Μάρκος Δήμος. Ο έμπειρος άσος αποφάσισε να «κρεμάσει» τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια, αλλά θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στον Ατρόμητο, από άλλο πόστο. Αποδεχόμενος σχετική πρόταση του προέδρου της ΠΑΕ, Γιώργου Σπανού, ο Δήμος αναλαμβάνει πλέον χρέη τεχνικού διευθυντή, μια θέση που όπως τονίζει σε δήλωσή του είναι γεμάτη προοπτική.
«Η θέση του τεχνικού διευθυντή, που μου εμπιστεύθηκε ο κ. Σπανός είναι άκρως τιμητική και με γεμίζει με υπευθυνότητα. Πρόκειται για μία ομάδα με μεγάλες φιλοδοξίες και θέλω να βοηθήσω να πραγματοποιηθούν όλοι οι στόχοι με όλες μου τις δυνάμεις. Αποφάσισα να σταματήσω, σχεδόν πρόωρα, το ποδόσφαιρο γιατί η πρόταση του κ. Σπανού ήταν τιμητική για εμένα και γεμάτη προοπτική για το μέλλον».

Ο νέος τεχνικός διευθυντής του Ατρομήτου ξεκίνησε την καριέρα του το 1993. Από το 1994 και για πέντε χρόνια φόρεσε τη φανέλα της Προοδευτικής, ενώ επόμενος σταθμός της καριέρας του ήταν ο Ακράτητος. Τον Ιανουάριο του 2002 μεταγράφηκε στη Χαλκηδόνας και ολοκλήρωσε φέτος την ποδοσφαιρική του καριέρα με τα χρώματα του Ατρομήτου.

http://www.sportnet.gr/showreport.asp?s ... tID=111809
[color=white:2r8vy1pf]----[/color:2r8vy1pf]
[i:2r8vy1pf]...ήταν Έλληνας μυθιστοριογράφος, ποιητής και θεατρικός συγγραφέας. Πιθανότατα ο σημαντικότερος αλλά και αμφιλεγόμενος Έλληνας συγγραφέας και φιλόσοφος του 20ου αιώνα...[/i:2r8vy1pf]
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

Παίκτης του Ατρόμητου θα συνεχίσει να είναι για τα επόμενα δυο χρόνια ο Γιώργος Κορακάκης, μετά το νέο συμβόλαιο που υπέγραψε την Παρασκευή (19/05). "Δεν χρειάστηκε να το σκεφτώ καθόλου", ανέφερε χαρακτηριστικά. Αντιθέτως, Βαγγέλης Ντάγκας και Γιάννης Σωτήρχος έμειναν ελεύθεροι. Συνεχίζεται η αναζήτηση αθλητικού κέντρου για την προετοιμασία.

Ανανέωσε με Κορακάκη...

Ο Γιώργος Κορακάκης ήταν ο πρώτος ποδοσφαιριστής του συλλόγου των δυτικών προαστείων που συμφώνησε με την διοίκηση της ΠΑΕ για την ανανέωση της συνεργασίας των δυο πλευρών, καθώς την Παρασκευή (19/05) ανακοινώθηκε ότι θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του για τα επόμενα δυο χρόνια.

"Η συμφωνία ήταν αναμενόμενη και δεν χρειάστηκε καθόλου να το σκεφτώ αφού και οι δύο πλευρές θέλαμε να συνεχίσουμε την συνεργασία μας. Ευχαριστώ τον πρόεδρο Γιώργο Σπανό και τον προπονητή μου Γιώργο Παράσχο για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπό μου. Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι με το ίδιο πάθος και την ίδια αγωνιστική θέληση όπως έκανα μέχρι σήμερα", ανέφερε χαρακτηριστικά αμέσως μετά την υπογραφή των συμβολαίων ο έμπειρος άσος.

Αποχώρησαν Ντάγκας-Σωτήρχος!

Αντιθέτως, τον δρόμο της αποχώρησης από τον Ατρόμητο πήραν δυο άλλοι ποδοσφαιριστές. Ο λόγος για τους Βαγγέλη Ντάγκα Γιάννη Σωτήρχο, των οποίων τα συμβόλαια έληγαν το καλοκαίρι και δεν ανανεώθηκαν. Μάλιστα, τόσο ο πρόεδρος της ΠΑΕ, Γιώργος Σπανός, όσο και ο νέος τεχνικός διευθυντής, Μάρκος Δήμος, ευχήθηκαν δυο παίκτες καλή συνέχεια στην καριέρα τους ενώ τους ευχαρίστησαν για την παρουσία τους στον σύλλογο.

http://www.sportime.gr/football_inside. ... e_id=18046
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

Ανανέωσε ο Κούτσης


Μετά τον Γιώργο Κορακάκη, που ανανέωσε για άλλα δύο χρόνια το συμβόλαιό του με τον Ατρόμητο, άλλος ένας Γιώργος -αυτή τη φορά, όμως, ο Κούτσης- θα συνεχίσει να φορά τη φανέλα της ομάδας του Περιστερίου και τη νέα περίοδο. Το συμβόλαιο του πεπειραμένου αμυντικού μέσου περιελάμβανε όρο για ανανέωση της συνεργασίας του με τον Ατρόμητο, αν έφτανε τις είκοσι μία συμμετοχές στο πρωτάθλημα -κάτι που συνέβη την περίοδο που μόλις τέλειωσε- θα ανανεωνόταν το συμβόλαιό του. Με τη σύμφωνη γνώμη και του Γιώργο Παράσχου, που ήθελε να μείνει ο Κούτσης στην ομάδα, κάτι που κι ο παίκτης επιθυμούσε, η διοίκηση του συλλόγου προχώρησε στην ενεργοποίηση του συγκεκριμένου όρου.

http://www.enet.gr/online/online_text/c=115,id=92636156
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62639
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Στην τέταρτη του μεταγραφή προχώρησε ο Ατρόμητος την Πέμπτη (25/05), καθώς ανακοίνωσε την απόκτηση του Δημήτρη Ιωάννου, με τον οποίο συμφώνησε για τα επόμενα δυο χρόνια. Αύριο αναμένεται να απαντήσουν Ηλιόπουλος και Μικές για το αν θα συνεχίσουν στην ομάδα.

Ο Δημήτρης Ιωάννου έχει γεννηθεί στις 16/3/1977 και αγωνίζεται στην θέση του αμυντικού. Το 1995 αγωνίστηκε στην Φωκίδα και το 1997 πήρε μεταγραφή στην Παναχαϊκή.

Από το 2003 φόρεσε την φανέλα του Ηρακλή και το καλοκαίρι του 2005 μεταπήδησε στον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Την σεζόν 2005/06 με τον Απόλλων Καλαμαριάς αγωνίστηκε σε 22 παιχνίδια πρωταθλήματος (1721 λεπτά συμμετοχής). Συνολικά έχει 141 συμμετοχής στην Α' Εθνικής και έχει πετύχει 3 τέρματα.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
koeman
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Posts: 13272
Joined: Sat Apr 19, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Apollon Kalamarias
Αγαπημένη Ομάδα: Sengkurong FC
Location: Bandar Seri Begawan (Brunei Darussalam)
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Αρνητικά απάντησε ο Χρήστος Ηλιόπουλος στην πρόταση ανανέωσης του συμβολαίου του και αποχαιρέτησε το Περιστέρι.

GoalNews
User avatar
King07
Indispensible
Indispensible
Posts: 1853
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ο. Περιστέρι
Status: 1312
Location: Peristeri, Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λουτσιάνο: «Συμφώνησα με Ατρόμητο»

[quote]To http://www.sport-fm.gr επικοινώνησε με τον Λουτσιάνο Ντε Σοόυζα, προκειμένου να μάθει τον επόμενο ποδοσφαιρικό του σταθμό. Τον πρώην άσο του Ολυμπιακού τον πετύχαμε να λιάζεται σε παραλία της Βραζιλίας, ωστόσο με διάθεση μας αποκάλυψε ότι είναι σε προχωρημένες επαφές με τον Ατρόμητο, και τα έχει βρει σε όλα με την ομάδα του Γιώργου Παράσχου, ενώ παράλληλα τόνισε ότι έχει δεχθεί και άλλες πολύ καλές προτάσεις.

«Είμαι πολύ κοντά στον Ατρόμητο. Έχω συζητήσει και μου έχουν κάνει μια πρόταση η οποία με αφήνει πολύ ευχαριστημένο. Έχω και άλλες προτάσεις πολύ καλές, αλλά θα αποφασίσω σε λίγες μέρες, δεν ξέρω ακόμα, αλλά πρώτα νομίζω ότι προέχει ο Ατρόμητος». Δήλωσε χαρακτηριστικά, ενώ κατέληξε λέγοντας, «τώρα κάνω διακοπές μόλις επιστρέψω θα μπορέσω να αποφασίσω για το που θα αγωνιστώ». [/quote]


Μπορεί να θεωρηθεί σίγουρη η μεταγραφή;
Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

Πήρε Ρόβα ο Ατρόμητος

Ο Βασίλης Ρόβας αποτελεί από την Τετάρτη το πέμπτο μεταγραφικό απόκτημα του Ατρομήτου. Ο νεαρός μέσος συμφώνησε με τον πρόεδρο Γιώργο Σπανό και υπέγραψε 4ετές συμβόλαιο συνεργασίας.
Ο Ρόβας έχει γεννηθεί στις 6/1/1984 και πέρυσι αγωνίστηκε με την φανέλα της Προοδευτικής.

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/AEth ... 20525.html
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Να βρούμε πόσα πήρε ο Καρράς.

Ο κύριος πρόεδρος αναφέρει: (άρα λογικά αύριο θα λέει κάποια τιμή)
[quote]ΥΓ. 9: Ο Σπανός με τον Παράσχο ήθελαν στον Ατρόμητο τον μέσο της Προοδευτικής Ρόβα, αλλά μόλις άκουσαν τις απαιτήσεις του Γιάννη Καρρά σταμάτησαν κάθε συζήτηση και ενδιαφέρον. Ζήτησε, βλέπετε, 150.000 ευρώ, όταν οι Τζιμπούρ και Μερίνο, που είναι πολύ καλύτεροι, αποκτήθηκαν με κάτι περισσότερο απ΄ τα μισά χρήματα. Πάντως, αποκλείεται και ο Ιωνικός, που επίσης ενδιαφέρθηκε, να δώσει το ποσό αυτό.
[/quote]

Γύρω στα 240.000 ευρώ είναι η πρόταση προς τον Λουτσιάνο.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62639
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

[quote]Φαίνεται πως η αγάπη για το ποδόσφαιρο ήταν πιο ισχυρή για τον Μάρκο Δήμο ο οποίος τρεις εβδομάδες μετά την απόφασή του να αναλάβει χρέη τεχνικού διευθυντή του Ατρομήτου, αποφάσισε να παραιτηθεί και να επιστρέψει στα γήπεδα. Αλλάζει ο σχεδιασμός της ομάδας, αφού ο Ατρόμητος θα αγωνίζεται στο Κύπελλο ΟΥΕΦΑ τη νέα σεζόν.

Συνεχίζει την ποδοσφαιρική του καριέρα ο Μάρκος Δήμος. Μόλις τρεις εβδομάδες μετά την απόφασή του να κρεμάσει τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια για να αναλάβει τεχνικός διευθυντής, ανακοίνωσε ότι επιστρέφει στα γήπεδα.

Σε δήλωσή του, ο Δήμος τόνισε: «Μερικές μέρες μετά από την απόφασή μου να σταματήσω το ποδόσφαιρο και να ασχοληθώ με την τιμητική θέση που μου ανέθεσε ο κ. Σπανός διαπίστωσα, καθυστερημένα και ζητώ συγνώμη γι' αυτό, ότι η αγάπη μου για να παίζω ποδόσφαιρο όσο νιώθω δυνατός είναι μεγαλύτερη από το συμφέρον μου να συνεχίσω από την θέση του τεχνικού διευθυντή. Ευχαριστώ τον πρόεδρο κ. Σπανό για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε και πάντα θα είμαι υπόχρεος. Εύχομαι, ειλικρινά, στον Ατρόμητο κάθε χρόνο να είναι και καλύτερος». [/quote]


απο
http://www.sportime.gr/football_inside. ... e_id=19537
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

«Η ΠΑΕ Ατρόμητος ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Λουτσιάνο Ντε Σόουζα για τα επόμενα 2 χρόνια. Μετά από συνεχείς διαπραγματεύσεις ο Βραζιλιάνος μέσος έδωσε τα χέρια με τον πρόεδρο της ΠΑΕ Ατρόμητος κ. Γιώργο Σπανό και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ομάδα του Περιστερίου. Η μεταγραφή του Λουτσιάνο είναι η έκτη για την μεταγραφική περίοδο του καλοκαιριού για τον Ατρόμητο».

http://www.sportime.gr/football_inside. ... e_id=19567
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
User avatar
titos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5242
Joined: Thu Mar 04, 2004 12:00 am
facebook προφίλ: christoforos30uk
Location: Hanwell, London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την απόκτηση του Λουτσιάνο Ντε Σόουζα για τα δύο επόμενα χρόνια ανακοίνωσε ο Ατρόμητος. Όπως αναφέρεται στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας του Περιστερίου υπήρξανε συνεχείς διαπραγματεύσεις του προέδρου της ΠΑΕ Ατρόμητος Γιώργου Σπανού με τον ποδοσφαιριστή οι οποίες κατέληξαν σε συμφωνία. Αυτή ήταν η έκτη φετινή μεταγραφή του Ατρόμητου.

Η συμμετοχή του Ατρόμητου στην Ευρώπη κατέστησε αναγκαία την ενίσχυση της ομάδας με έμπειρους παίκτες. Και ο Λουτσιάνο, που έχει αγωνιστεί και στο Τσάμπιονς Λιγκ με τα χρώματα του Ολυμπιακού, σίγουρα θα βοηθήσει σημαντικά τον Ατρόμητο στην προσπάθειά του να προκριθεί στους ομίλους του ΟΥΕΦΑ.

Ο 33χρονος Λουτσιάνο έχει αγωνιστεί στην Ξάνθη, στην Καστοριά, στον Ολυμπιακό, στον ΠΑΟΚ και στον Πανιώνιο. Έχει 178 συμμετοχές στην Ά Εθνική και 63 γκολ. Στην Ευρώπη έχει 24 συμμετοχές και 6 γκολ. Στο πρωτάθλημα που τελείωσε αγωνίστηκε σε 25 παιχνίδια και σημείωσε 15 τέρματα με την Ξάνθη και το Πανιώνιο.

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/AEth ... 20739.html
:protest: ...Φέρτε τον Ντελ Μπόσκε πίσω στην Ρεάλ Μαδρίτης... :protest:
User avatar
King07
Indispensible
Indispensible
Posts: 1853
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ο. Περιστέρι
Status: 1312
Location: Peristeri, Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Συνεχίζει την μπάλα...o Δήμος

[quote]Στις 18 Μαΐου ο Μάρκος Δήμος ανακοίνωνε ότι σταματά το ποδόσφαιρο και ταυτόχρονα η ΠΑΕ Ατρόμητος γνωστοποιούσε ότι ο -πρώην πλέον- ποδοσφαιριστής της αναλάμβανε χρέη τεχνικού διευθυντή.
Πριν, όμως, συμπληρωθούν τρεις εβδομάδες, ανακοινώθηκε ακριβώς το αντίθετο, πως δηλαδή ο Μάρκος Δήμος παραιτήθηκε από τη θέση του τεχνικού διευθυντή, γιατί στα 34 του χρόνια (γεννήθηκε 12/8/1972) θα συνεχίσει την ποδοσφαιρική του καριέρα.

Σε δήλωσή του, ο Δήμος τόνισε: "Μερικές μέρες μετά από την απόφασή μου να σταματήσω το ποδόσφαιρο και να ασχοληθώ με την τιμητική θέση που μου ανέθεσε ο κ. Σπανός διαπίστωσα, καθυστερημένα και ζητώ συγνώμη γι' αυτό, ότι η αγάπη μου για να παίζω ποδόσφαιρο όσο νιώθω δυνατός, είναι μεγαλύτερη από το συμφέρον μου να συνεχίσω από την θέση του τεχνικού διευθυντή. Ευχαριστώ τον πρόεδρο κ. Σπανό για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε και πάντα θα είμαι υπόχρεος. Εύχομαι, ειλικρινά, στον Ατρόμητο κάθε χρόνο να είναι και καλύτερος".[/quote]

http://www.sport24.gr/html/ent/098/ent.121098.asp
Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

[quote="zidane72003"][quote]Φαίνεται πως η αγάπη για το ποδόσφαιρο ήταν πιο ισχυρή για τον Μάρκο Δήμο ο οποίος τρεις εβδομάδες μετά την απόφασή του να αναλάβει χρέη τεχνικού διευθυντή του Ατρομήτου, αποφάσισε να παραιτηθεί και να επιστρέψει στα γήπεδα. Αλλάζει ο σχεδιασμός της ομάδας, αφού ο Ατρόμητος θα αγωνίζεται στο Κύπελλο ΟΥΕΦΑ τη νέα σεζόν.

Συνεχίζει την ποδοσφαιρική του καριέρα ο Μάρκος Δήμος. Μόλις τρεις εβδομάδες μετά την απόφασή του να κρεμάσει τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια για να αναλάβει τεχνικός διευθυντής, ανακοίνωσε ότι επιστρέφει στα γήπεδα.

Σε δήλωσή του, ο Δήμος τόνισε: «Μερικές μέρες μετά από την απόφασή μου να σταματήσω το ποδόσφαιρο και να ασχοληθώ με την τιμητική θέση που μου ανέθεσε ο κ. Σπανός διαπίστωσα, καθυστερημένα και ζητώ συγνώμη γι' αυτό, ότι η αγάπη μου για να παίζω ποδόσφαιρο όσο νιώθω δυνατός είναι μεγαλύτερη από το συμφέρον μου να συνεχίσω από την θέση του τεχνικού διευθυντή. Ευχαριστώ τον πρόεδρο κ. Σπανό για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε και πάντα θα είμαι υπόχρεος. Εύχομαι, ειλικρινά, στον Ατρόμητο κάθε χρόνο να είναι και καλύτερος». [/quote]


απο
http://www.sportime.gr/football_inside. ... e_id=19537[/quote]
:D
koeman
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Posts: 13272
Joined: Sat Apr 19, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Apollon Kalamarias
Αγαπημένη Ομάδα: Sengkurong FC
Location: Bandar Seri Begawan (Brunei Darussalam)
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Καθαρά ποδοσφαιρική οικογένεια οι... Ρόβες. Έπαιζε μπάλα και ο μπαμπάς, και οι τρεις γιοι είναι ο ένας στον Ατρόμητο, ο άλλος στην Καλλιθέα και ο τρίτος σε ομάδα της Καρδίτσας.

Sportime
Locked

Return to “Super League 1”